Новини України

ЗНО у 2019 році: як його складатимуть абітурієнти із Донбасу та Криму

ЗНО у 2019 році: як його складатимуть абітурієнти із Донбасу та Криму

МОН та УЦЯО розробили додаткові умови реєстрації та участі в ЗНО абітурієнтів з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму, а також учасників антитерористичної операції.

Про це йдеться на сайті центру оцінювання якоті освіти.

Зважаючи на ситуацію, що становить загрозу для життя і здоров’я мешканців Криму та окремих регіонів Донбасу, Міністерством освіти і науки України, а також Українським центром оцінювання якості освіти створено додаткові умови реєстрації та участі таких громадян у зовнішньому незалежному оцінюванні,
– мовиться у повідомленні.

Так, абітурієнтам із непідконтрольних Україні територій пропонують зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з 5 лютого до 25 березня 2019 року, а також з 3 до 20 травня 2019 року (для участі в додатковій сесії).

Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання буде проведено з 26 червня до 12 липня 2019 року.

Лише громадяни з неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи для реєстрації поштою, повинні в установлений термін надіслати скан-копії фотокартки та інших необхідних документів на електронну адресу відповідного регіонального центру.

Якщо особа не може вказати адресу в Україні для отримання поштового повідомлення, інформація про результати реєстрації надсилається на її електронну адресу. В такому випадку сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються в регіональному центрі. Їх можна забрати в будь-який зручний час або отримати безпосередньо в пункті проведення зовнішнього оцінювання під час проходження першого тестування.Щоб взяти участь у ЗНО цьогорічним випускникам, які проживають на непідконтрольних українській владі територіях, достатньо бути зарахованим за будь-якою формою навчання у загальноосвітньому закладі на території України.

Про порядок отримання документа про повну загальну середню освіту для жителів окупованих територій можна ознайомитися на сайті Міністерства освіти та науки України.

Джерело Телеканал новини «24»
11.01.2019