Новини України

ЗМІ: Депутат Херсонської облради наживається на людях під час карантинуВеликі оптові компанії необґрунтовано піднімають ціни на основні соціально значущі товари. Про це заявив заступник глави МВС Антон Геращенко.

За його словами, різке підвищення цін виробниками може бути результатом змови великих гравців на ринку. Інформація про компанії, які дозволили собі необґрунтовано піднімати ціни на продукти харчування та овочі, була передана в комітет.

“Ніхто не має права безпідставно піднімати ціни і наживатися на українців під час епідемії! Очікую початку антимонопольного розслідування за фактами різкого, необґрунтованого завищення цін на продукти першої необхідності, що могло стати результатом змови великих оптовиків”, – заявив Геращенко.

У список компаній потрапила фермерське господарство “Аделаїда”, яке належить родині депутата Херсонської облради від “Нашої краю” Сергія Рибалка, пише видання “Мій Херсон”.

За даними ЗМІ, депутат володіє 67,5% статутного капіталу господарства.“Як зазначено в аналітиці Геращенко, “Аделаїда” підняла ціни на картоплю на 50% більш ніж за тиждень. Така позиція депутата, який зараз є ще й помічником нардепа Ігоря Колыхаева, ніяк не сходиться з його передвиборними гаслами про захист простих людей. Більше цинічності ситуацією з Сергієм Рибалко додає те, що зараз, під час надзвичайного становища, влади просять бізнес допомогти зібрати кошти на боротьбу з коронавіруса і гуманітарну допомогу для незахищених верств населення. Але сам Рибалко обрав тактику мовчання. Його сторінки в соцмережах НЕ оновлюються ще з лютого місяця. Тобто поки всі збираються навколо проблеми, депутат просто вирішив нажитися на простих українцях”, – пише ЗМІ.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close