Новини України

Злата Огневич відверто розповіла, чому не планує повернутись у політику

Злата Огневич відверто розповіла, чому не планує повернутись у політику

Серед зірок вітчизняного шоу-бізнесу є чимало тих, хто прагне пройти у Верховну Раду та реалізувати свої політичні амбіції. Однак до них не приєднається співачка Злата Огневич, яка вже була депутаткою. В коментарі LifeStyle 24 вона пояснила, чому більше не прагне повертатись у політику.

Злата Огневич заявила, що вже займала крісло у Верховній Раді та, якби хотіла продовжувати політичну кар’єру, не склала б повноваження. Серед причин, з яких вона не хотіла б повертатись до парламенту, зірка назвала розбіжності у цінностях з іншими депутатами та прагнення “бути вільною людиною”. 

“Звичайно, не планую повертатись у політику. Якби я хотіла – залишилась би у Верховній Раді ще тоді. Я пишаюсь тим, що зробила. Була велика спокуса залишитись, знаючи, що мене потім чекає, які переді мною відкриваються двері та люди. Але я дуже ціную свою внутрішню свободу, йду за покликом серця. Мені там не сподобалось. Не влаштували цінності, якими керуються люди на тих посадах. Тому я вирішила скласти повноваження. Я хочу бути вільною людиною та змінювати країну на краще своєю творчістю!” – заявила Злата Огневич. 

Окрім цього, артистка не приховує, що має досить категоричну позицію щодо окупації Криму. Після анексії Злата Огневич, яка виросла в місті Судак та була обличчям рекламної кампанії півострова, розірвала всі контракти та остаточно переїхала до Києва. З того часу артистка не їздить до Криму, адже може стати політичним бранцем Кремля.

Якщо я поїду до Криму, то вже не повернусь. Я – не в’їзна на півострів,
– пояснила Злата Огневич.

https://www.instagram.com/p/ByfC-AAo15i/

Як відомо, чимало вітчизняних зірок планують балотуватись до Верховної Ради у 2019 році. Зокрема, це Святослав Вакарчук, Сергій Притула, Віктор Павлік, Анастасія Приходько, Оля Полякова. Вибори пройдуть передчасно, 21 липня 2019 року. 

Злата Огневич відверто розповіла, чому не планує повернутись у політику

Джерело Телеканал новини «24»
12.06.2019

Схожі статті