Новини України

Зеленський вирішив поки не проводити кадрові зміни в Кабміні, – джерела

Раніше обговорювалося можливе звільнення кількох міністрів
Президент Володимир Зеленський наразі не планує кадрових змін в уряді Олексія Гончарука, як він пообіцяв під час великого прес-марафону на фудмаркеті. Про це повідомила “Українська правда” із посиланням на джерела в “Слузі народу”.

13 січня в Офісі президента відбулася велика апаратна нарада за участі усього керівництва ОП, Кабінету міністрів та Верховної Ради. На ній фактично відбувався звіт прем‘єр-міністра Гончарука і його уряду перед президентом.

За словами очевидців, Гончарук озвучив, що Кабмін виконав близько 80% завдань, які їм поставили в ОПУ. Водночас на нараді не обговорювали можливу ротацію в Кабміні.

Видання запевняє, що ще перед Новим роком в Офісі президента запевняли, що Зеленський планує звільнити кількох міністрів, та тепер джерела в “Слузі народу” запевняють, що президент поки що уряд не чіпатиме.

Зазначалося, що в Офісі президента досить критично налаштовані щодо діяльності уряду і мали кілька варіантів переформатування Кабміну, однак все залежало від глави держави. Нібито йшлося про заміну двох-трьох міністрів.

Нагадаємо, що у жовтні під час великого прес-марафону на фудмаркеті президент Володимир Зеленський зазначав, що дав міністрам час, щоб показати результат до Нового року.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close