Новини України

Зеленський пропонує зробити секторальне розведення сил на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що українська влада готова до прямого діалогу з мирним населенням, яке  проживає на території окремих районів Донецької та Луганської областей, але не з так званим керівництвом ОРДЛО.

– Нас переконують, що дієвим є прямий діалог з так званою місцевою владою в ОРДЛО.

Ми готові до діалогу з мирним населенням цих територій, але не з тими, хто є не визнаним з точки зору міжнародного права, а тому не може представляти місцеве населення України, – сказав Зеленський.

Зеленський прокоментував можливість посекторального розведення військ – коли відведення йде по черзі у кожному секторі лінії фронту після верифікації кожного сектора СММ ОБСЄ.

Це цікаво, оскільки відкриває шлях до повного розведення військ. Правда, поки вже два місяці після нормандськї зустрічі не можуть визначити хоча б одну нову ділянку для розведення.

– Вибори на Донбасі не можуть пройти поза рамками українського законодавства.

Я говорив про це в Парижі і повторюю ще раз. Людям на Донбасі потрібні вибори, які будуть визнані легітимними, – каже Зеленський.

Нагадаємо, раніше глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що припинення війни на Донбасі залишиться у пріоритеті для президента Володимира Зеленського.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-02-15 13:37:43

Теги
Facebook
Close