Новини України

Зеленський не підтримує ініціативу скасувати петицію про його відставку

Голова держави підкреслив, що “закон не передбачає такої процедури, як скасування петиції”

Джерело: 112.ua

Зеленський не підтримує ініціативу скасувати петицію про його відставку

Президент України Володимир Зеленський розглянув петицію про скасування іншої петиції – про його відставку. Голова держави заявив, що не підтримує ініціативу; окрім того закон не передбачає такої процедури, як скасування петиції.

Відповідні дані опублікувано в офіційному інтернет-представництві президента.

“Щиро вдячний усім, хто підписав цю петицію, за громадянську позицію та підтримку і, користуючись нагодою, обіцяю виправдати вашу високу довіру. … Повідомляю авторів, підписантів звернення та всіх зацікавлених громадян, що я не підтримую електронну петицію № 22/053988-еп щодо скасування електронної петиції № 22/053360-еп “За відставку Президента України Володимира Зеленського””, – йдеться у відповіді голови держави.

Він підкреслив, що закон не передбачає такої процедури, як скасування петиції.

Водночас, Володимир Зеленський висловив своє сприйняття петиції про його відставку як жарт.

“Сьогодні ніхто не обмежений в праві ініціювати електронні петиції до влади, навіть певною мірою тролінгові, як-от згадана петиція про мою відставку, бо це один з механізмів демократії”, – написав президент України.

Нагадаємо, раніше 25 тис. голосів набрала петиція № 22/053988-еп в якій пропонується скасувати петицію про відставку Володимира Зеленського.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті