Новини України

Збірна України з баскетболу завоювала срібло на Всесвітній Універсіаді

Збірна України з баскетболу завоювала срібло на Всесвітній Універсіаді

Національна студентська збірна України з баскетболу завоювала срібло Універсіади в Італії. Команда Віталія Степановського у фінальному матчі поступилась міцній збірній США, а перед цим здолала збірні Канади, Австралії, Китаю та Фінляндії.

США – Україна – 85:63 (28:15, 20:8, 16:18, 21:22)

Українська команда зі стартових секунд реалізувала невеликий ривок: в першій ж атаці був влучним бігмен збірної – Вячеслав Петров, ще за мить вже з лінії штрафних двічі відзначився Кирило Марченко, а після два бали набрав ще і Віталій Зотов. Проте, наші суперники зуміли швидко відігратися і вже в середині чверті рахунок був рівним.

Ближче до завершення стартового відтинку гри тепер американці організували власний ривок, на який головний тренер збірної України відреагував тайм-аутом. Одразу після цього Сидоров влучив двічі, але у опоненів впіймав кураж Ньюман, який лише за стартові 10 хвилин забив 9 очок. 28:15 – на користь США після старту гри.

В другому періоді команди почали приділяти більше уваги захисту, проте наші суперники з США все ж змогли збільшити відрив від збірної України.

Команда Степановського після двох балів з фолом від Петрова отримала заряд емоцій в середині чверті, проте цього було не достатньо – 48:23.

На третю десятихвилинку українська збірна вийшла надзвичайно зарядженою та одразу почала скорочувати відставання: спочатку Кондраков влучив дальню спробу на першому ж володінні, потім у ефектному проході забив два бали Зотов. Після цього вже наставник США був вимушений брати хвилинну перерву. Українська команда демонструвала агресивний захист, проте аби розгромно виграти чверть цього не вистачило.

Останню десятихвилинку наші співвітчизники також розпочали активніше та продовжили скорочувати відставання, але на кожен ривок команди Степановського США відповідали власними потужними всплесками активності.

Ця медаль стала шостою для збірної України. У загальному заліку “синьо-жовта” команда розташовується на 21 місці.

Загалом до 14 липня на студентських Іграх-2019 розіграють 250 комплектів нагород в 18 видах спорту.

Джерело Телеканал новини «24»
11.07.2019

Схожі статті