Новини України

За період обсервації в Нових Санжарах склали 15 адмінпротоколів, – Варченко

З них шість – щодо осіб, які перебували у стані алкогольного сп’янінняРадник голови Міністерства внутрішніх справ Іван Варченко розповів, що за період обсервації, з 21 до 25 лютого, у Нових Санжарах Полтавської області поліція склала 15 адмінпротоколів, з них 6 щодо людей у стані алкогольного сп’яніння.

“Поки тут відбувається обсервація, складено 15 адміністративних протоколів. З них, на жаль, 4 за перебування у нетверезому стані за кермом… Те саме стосується нетверезого стану у громадських місцях, теж 2 протоколи за цією адміністративною статтею”, – повідомив Варченко.

Він також зазначив, щодо подій 20 лютого для місцевих було звичним сідати за кермо у нетверезому стані, проте цієї звички новосанжарці та мешканці Полтавської області будуть “поступово, але дуже швидко позбуватися”.

Нагадаємо, 20 лютого літак з евакуйованими з Уханя українцями приземлився в Харкові. Зазначалося, що ті, хто був на борту, здорові, симптомів захворювання на коронавірус у них немає.

У МВС підтвердили, що українців розмістили в медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

У справі про заворушення в Нових Санжарах Полтавської області поліція готує підозри стосовно 23 порушників порядку.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close