Новини України

Хто з депутатів отримує компенсацію за оренду житла: перелік

Українські депутати, що мають мільйонні статки та власні елітні будинки, продовжують отримувати компенсацію від держави за оренду житла.

Зокрема, депутат від “Блоку Петра Порошенка” мультимільйонер Руслан Демчак має будинок передмісті столиці, записаний на батька. Однак, компенсацію від держави бере регулярно.

Як і народний депутат Максим Поляков, який фігурує у “бурштиновій справі НАБУ”. Живе він у пентхаусі, записаному на сестру.

Навіть не приховують, що мають житло, але отримують компенсації 2 депутати групи “Відродження” Євгеній Гєллєр – 202 мільйонів гривень, і Олександр Пресман – 80 мільйонів гривень.

А ще нардеп від “Блоку Петра Порошенка” Аркадій Корнацький, який має величезні статки – 57 мільйонів гривень. Також компенсацію за житло навіть після скандалу отримує екс-регіонал депутат “Опозиційного блоку” Дмитро Колєсніков. 

Записали на рідню київські квартири і приміське житло і отримують більше 200 тисяч гривень компенсації з бюджету на рік серед інших скандальні нардепи-мільйонери Олег Мусій, Антон Кісе, Станіслав Березкін.

Хто з депутатів отримує компенсацію за оренду житла: перелік
Нардепи-мільйонери Олег Мусій, Антон Кіссе та Станіслав Березкін

Повний випуск програми –  дивіться тут.

Джерело Телеканал новини «24»
07.12.2018