Новини України

Хомчак у Брюсселі зустрівся з главами військових штабів кількох країн НАТО

Хомчак взяв участь у засіданнях Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів з операційними партнерами Місії “Рішуча підтримка” (Афганістан)
Глава Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі 14 січня зустрівся в Брюсселі з начальником Генерального штабу України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком. Про це повідомив прес-секретар Об’єднаного штабу США полковник ДеДе Халфхілл.

“Україна є ключовим партнером НАТО і відіграє важливу роль у підтриманні миру і стабільності в Європі”, – наголосили в Об’єднаному комітеті начальників штабів США.

Хомчак і Мілі обговорили поточну ситуацію в сфері безпеки в Європі.

Також під час візиту в штаб-квартиру НАТО Хомчак провів зустрічі з начальниками штабів оборони Збройних Сил Великої Британії та Румунії і начальниками Генеральних штабів Збройних Сил Литви і Польщі. Йшлося про поглиблення військового діалогу між Збройними Силами України і арміями країн НАТО. Обговорювалися актуальні аспекти військового співробітництва, повідомили в українському Генштабі.Крім того, Хомчак взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО на рівні начальників генеральних штабів з операційними партнерами місії “Рішуча підтримка” (Афганістан).

Раніше віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба під час зустрічі із заступником генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою заявив, що Україна планує в рамках місії НАТО відправити 20 військовослужбовців до Іраку після відновлення робіт місії в регіоні.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close