Новини України

ВООЗ попереджає про можливу пандемію коронавірусу. Чи готова Україна?Оригінал на сторінці Віталія Журавського у Facebook

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Гебреісус закликав світове співтовариство підготуватися до можливої пандемії коронавірусу.

А тепер поставимо собі запитання: наша влада готова до загрози, яка нависла над нами? Очевидно, що ні.

Поки що без паніки, але з холодною головою. В Україні – жодного випадку зараження коронавірусом.

Утім, новий осередок вірусу вже накриває Італію. Там від нього вмирають люди. Зараза перемістилася до Європи.

Новини за темоюПорожні супермаркети, закриті міста та зростання смертності: Як коронавірус викликав паніку в Італії

Іран, Азербайджан, Афганістан, Маврикій, Туніс та багато інших країн закрили свої кордони. Австрія зупинила рух поїздів з Італії. Тамтешня влада по всій північній частині держави зупинила роботу музеїв, театрів, кінотеатрів, університетів… Це там, де з організацією медицини повний порядок. Не так, як у нас.

Стверджую, на сьогодні в нашій країні немає медичних закладів, облаштованих відповідно до всіх вимог ВОЗ, щоб дати бій цьому смертельному вірусу. Міністр охорони здоров’я самоізолювалася в обсервації в Полтавській області, щоб уникнути відставки, а замість неї коронавірусом займається фельдшер без вищої медичної освіти.

У Держприкордонслужбі стверджують, що регулярно сотні мікроавтобусів перетинають кордон з України до Італії і в протилежному напрямку. Не забуваймо, що на італійській території працює понад 300 тис. українських громадян.

Що влада зробила, щоб убезпечити нас від поширення епідемії з Італії до України? Досить віддавати медичну галузь популістам різного калібру.

Негайно має бути належна організація, але без гончаруків, скалецьких і радуцьких!!!

А поки людям варто уникати участі в масових заходах, більше перебувати на свіжому повітрі, частіше мити руки і зміцнювати свою імунну систему. Поки надія лише на самих себе. Може, пронесе, і Бог відведе нас від цього вірусу.

Віталій Журавський 

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику “Думка”, ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected].

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close