Новини України

Винесли в мішку, бо боялись заразитися: тіло померлого від коронавірусу недбало віддали родині

У Тернопільській області медперсонал лікарні недбало віддав тіло померлого від коронавірусу родині у звичайному мішку. Також в лікарні відмовилися допомогти у транспортуванні тіла померлого через страх заразитися.

Про це пише Радіо Свобода.

Моторошні деталі 

За словами доньки померлого, після звістки про смерть батька в лікарні сказали, щоб рідні приїхали своїм транспортом, із домовиною і забрала тіло.

З чоловіком на своєму бусі сестра поїхала по тата. Далі тіло батька винесли з лікарні у мішку і зачинили двері. Сестра із чоловіком несли тіло до машини, допомогла ще медсестра. Мішок розсовувався, тіло випадало. Батько важив 100 кг. Поклали тіло тата самі у домовину, не маючи ніякого захисного одягу,
– розповіла Ганна.

До того рідні телефонували у лікарню, їм сказали, що медперсонал не буде себе наражати на небезпеку.

А далі домовину не могли в бус засунути. Тоді вже дзвонила до головного лікаря, а він порадив просити людей. Але всі втікали. Лише через 2 години вийшов лікар у захисному костюмі і допоміг домовину поставити в машину.

Ганна розповіла, що її сестра з чоловіком, які мають трьох дітей, без жодного захисту пхали тіло, а люди у селі боялися та відмовились викопати могилу. Мер Монастириська знайшов людину, яка викопала могилу.

Опускали тіло мер, його заступник, голова сільської ради і мій шваґро. Сестра світила телефоном, а вони закопували яму, бо вже був вечір,
– розповіла дочка померлого.

Коротко про коронавірус на Тернопільщині

  • Перший випадок інфікування коронавірусом у Тернопільській області зафіксували 20 березня. Захворів 57-річний священник.
  • Зараз він у важкому стані в реанімації. За даними МВС, після зараження до госпіталізації він устиг встановити контакти з щонайменше 500 людьми.
  • Станом на 27 березня у Тернопільській області вже 24 випадки зараження коронавірусом.
  • Крім того, коронавірус виявили в 9 медиків з Монастириського району.

Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-27 00:44:04

Теги
Facebook
Close