Новини України

Відсторонення Супрун – піар-акція влади і судової реформи: думка експерта

Відсторонення Супрун – піар-акція влади і судової реформи: думка експерта

Ігор Мосійчук в історії про відсторонення Уляни Супрун – лише пішак, руками якого здійснюється певна “спецоперація”. Але не тільки його руками.

Таку думку висловив в прямому ефірі 24 каналу політичний експерт Олексій Мінаков.

Експерт зазначив, що навряд чи Ігор Мосійчук подав позов до суду і його “випадково” задовольнили: “Жоден суддя, яким би сміливим він не був, не взяв би на себе відповідальність приймати таке рішення. Ми знаємо, що Окружний адміністративний суд – нереформований, і суддя, який виніс присуд щодо відсторонення Супрун, відомий також іншими неоднозначними рішенням. Наприклад, щодо Насірова”.

“Утім, це все насправді не так важливо. Адже задум усієї цієї “спецоперації” якраз у тому, щоб справа Супрун пішла до Верховного суду. Який начебто вважається реформованим. І потім “на білому коні” Петро Порошенко виїде до народу та скаже: от, мовляв, бачите, у нас таки відбулася судова реформа і ми таки повернули Супрун право очолювати міністерство”, – наголосив Мінаков.

Він також зауважив, що історія з відстороненням Супрун – дійсно багатоходова комбінація, у якій сплетено чимало інтересів з усіх боків: “Наприклад, інтерес Порошенка ще й в тому, що у грі на антирейтингу Супрун в суспільстві зростатиме рейтинг Ляшка, а той у свою чергу відбирає шматок голосів у Тимошенко”. Відео інтерв’ю Олексія Мінакова 24 каналу:

 Відсторонення Супрун – піар-акція влади і судової реформи: думка експерта

“Питання закрите”: Росія зухвало відповіла США на вимогу повернути Крим Україні

сьогодні

8790
Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2019

Схожі статті