Новини України

Відпочинок на січневі свята: Що вибрати і скільки це буде коштувати

Відпочинок на січневі свята: Що вибрати і скільки це буде коштувати
Січневі свята — ідеальна можливість відпочити перед початком року. Треба тільки вирішити, яким цей відпочинок має бути. Значна кількість пропозицій від туроператорів орієнтована облегшити вибір українського туриста, даруючи йому різноманіття напрямків на будь-який смак та гаманець

Куди поїхати відпочивати в січні в Україні

Для січневого відпочинку гірськолижні курорти України є одними з кращих варіантів по-зимовому весело та цікаво провести вихідні, як для професіоналів зимових видів спорту, так і для екстремалів-початківців.

Більшість гірськолижних турів в Україні пропонують проїзд, проживання, харчування, трансфер від місця проживання до витягів, іноді страхування. У вартість не входять: особисті витрати туриста, організація власного дозвілля, прокат спорядження, абонементи на підйомники, екскурсії. Тому, перед тим як підраховувати, в яку копійчину дасться січневий відпочинок, треба порівняти ціни на два найважливіші атрибути зимового відпочинку: спорядження та скіпаси на 5-7 днів.

Навколо тільки море, гори і паелья: У скільки обійдеться вікенд на Майорці

Дорожчими, але не менш цікавими для відпочивальників у січні є напрямки: Шрі-Ланка, Таїланд, В’єтнам, Танзанія, Індонезія і Домініканська Республіка.

Тури до Шрі-Ланки на 7 днів коштують від 650 дол. У більшості пропозицій до вартості входять авіапереліт, зустріч в аеропорту, трансфер, страхування, проживання та харчування. На Шрі-Ланці в січні краще вибирати для відпочинку місто Галле та інші західні напрямки, адже там погода буде менш дощовою та вітряною, ніж в інших частинах острова.

Фото з відкритих джерел

Для тих, хто полюбляє екзотичну природу, Таїланд буде найкращим варіантом січневого відпочинку. Проте тур може датися в копійчину, адже ціни стартують від 830 дол. за тиждень, тому деякі туристи вирішують їхати своїм ходом, адже так можна суттєво зекономити. Поїздка на 6 днів 7 ночей може коштувати близько 600 дол., включаючи ціну за переліт у дві сторони, двозірковий готель, екскурсії, транспорт і дозвілля.

Тури до В’єтнаму теж далеко недешеві — від 1400 дол. за тиждень. Тому я б радила такі тури планувати заздалегідь, теж вибираючи відпочинок без туроператорів, адже можна купити квитки лоукост чи встигнути на спеціальні пропозиції  від авіакомпаній, обравши свій напрямок за 8-10 місяців до поїздки.

Танзанія — від 870 дол. До відносно дешевших турів будуть входити тільки проживання, сніданки та авіапереліт.

Індонезія — у середньому від 950 дол. на 7 днів. Тур містить переліт, проживання, сніданок та вечерю, медичне страхування, груповий трансфер від аеропорту до готелю, а також містом.Ціни до Домінікани стартують від 900 дол. за 7 ночей, знову ж таки до відносно дешевших турів входять тільки переліт, проживання та сніданки. Тому треба добре проаналізувати вартість більш дешевого туру з меншим пакетом послуг, додавши розрахунки про свої витрати й ціну за дорожчий тур. Можливо, це буде вигідніше.

Джерело: 112.ua
13.01.2019