Новини України

Віце-президент США Пенс на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту назвав країну-джерело антисемітизму

Віце-президент США закликав країни світу протистояти провідній державі-розповсюджувачу антисемітизму – Ірану
Віце-президент США Майк Пенс назвав Іран головною державою-поширювачем антисемітизму в світі. Про це він заявив під час виступу на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту в ізраїльському національному меморіалі “Яд Вашем”, повідомляє “Голос Америки”.

Пенс звернув увагу на зростання хвилі антисемітизму по всьому світу і закликав всі країни до єдності в боротьбі проти цього явища. Серед винуватців проблеми Пенс назвав Іран.

“…ми повинні рішуче протистояти провідній державі-поширювачу антисемітизму, єдиному в світі уряду, який заперечує Голокост на рівні державної політики і погрожує стерти Ізраїль з лиця землі. Світ повинен рішуче протистояти Ісламській Республіці Іран”, – підкреслив віце-президент США.

Раніше Володимир Зеленський збирався взяти участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці визволення концтабору Аушвіц. Пізніше він повідомив, що вирішив віддати місця української делегації тим людям, хто пережив цю трагедію з 1940 по 1945 рік.

В ізраїльському національному меморіалі Голокосту “Яд ва-Шем” висловили жаль у зв’язку з рішенням президента України.

Нагадаємо, світовий форум пам’яті жертв Голокосту відбувся 22-23 січня в Єрусалимі. Захід присвячений 75-й річниці звільнення нацистського концтабору Освенцим.


Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close