Новини України

Вбивство в домі Кожари: Дружина екс-міністра каже, що злочин скоїла вона, експертиза не підтвердила

Прокурор та представник потерпілих вважають, що формулювання Марини Козерод не є визнанням нею своєї вини, а лише заявою про те, що вона була свідком

Дружина екс-міністр закордонних справ Леоніда Кожари, підозрюваного у вбивстві підприємця Сергія Старицького, вирішила взяти провину на себе. Про це повідомили адвокати Кожари під час виступу в Шевченківському райсуді Києва, пише “Українська правда”.

“25 березня дружина Кожари, Марина Козерод, подала заяву про зізнання в скоєнні злочину, який є казусом, тобто не залежав від її волі”, – стверджують захисники екс-міністра.

За словами адвокатів, у заяві Козерод розповіла, що коли її чоловік і Старицький відпочивали разом і вживали спиртні напої, підстав для конфлікту нібито не було. Між 21 та 22 годинами, коли Старицький нібито був у стані сп’яніння, Козерод побачила в його правій руці пістолет і спробувала його відібрати. Кожара на той момент нібито знаходився на другому поверсі будинку.

Представник прокуратури повідомив, що таку заяву Козерод правоохоронці ще не отримували.

Але захисники Кожари кажуть, що раніше Козерод подавала заяви, в яких просила провести слідчі дії за її участю. Вона запевняла, що “може повідомити механізм утворення поранення” вбитого Сергія Старицького.

Прокурор і представник потерпілих вважають таке формулювання не визнанням жінкою своєї провини, а лише заявою про те, що вона була свідком.

Експертиза не виявила на руках Козерод слідів продуктів пострілів. Її причетність під час слідства перевірялася, але не була підтверджена, повідомив прокурор зрештою.

Нагадаємо, в ніч на 22 лютого в будинку екс-міністра закордонних справ Леоніда Кожари загинув підприємець Сергій Старицький. Постріл був здійснений з пістолета Jericho 941, зареєстрованого на екс-главу МЗС. Спочатку поліція припустила, що це було самогубство, але пізніше провадження перекваліфікували на умисне вбивство – ч. 1 ст. 115 КК України.

 

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close