Новини України

В Харківській обл. двоє рибалок провалилися під лід і потонули, – ДСНС

Перший випадок стався на ставку села Прудянка Дергачівського району, а другий на Печенізькому водосховищі поблизу с. Мартове

У Харківській області рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій дістали з води тіла двох загиблих рибалок. Про це повідомляє прес-служба ДСНС в області Facebook.

Відзначається, що перший випадок стався на ставку села Прудянка Дергачівського району, де водолази дістали тіло 80-річного чоловіка. Другий випадок стався на Печенізькому водосховищі поблизу с. Мартове, там рятувальники дістали з води тіло чоловіка 1961 р. н.

“Черговий трагічний нещасний випадок на льоду, що стався через нехтування людьми правилами особистої безпеки”, – підкреслили в ДСНС.

Нагадаємо, в одному з сіл Запорізького району знайшли тіла трьох дітей 2014 року народження, які потонули у місцевому ставку.

Встановлено, що загинули два хлопчики і дівчинка. Вони разом пішли гуляти і довго не поверталися додому. Батьки самостійно почали пошуки дітей і виявили тіла. Вони викликали швидку, але врятувати дітей не вдалося.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close