Новини України

В італійській Лігурії виявили двох носіїв коронавірусу, – голова української громади в Генуї

Ситуація на даний момент спокійна і стабільнаВ італійській Лігурії виявили двох носіїв коронавірусу. Про це під час прямого включення у програмі “Пульс” телеканалу “112 Україна” заявив голова української громади в місті Генуя Олег Сагайдак.

“Нажаль, сьогодні в нашому регіоні виявили дві людини-носії коронавірусу. З ними вже проводяться відповідні заходи. А також в містах Алассіо і Ла Спеція, де виявили цих інфікованих людей, теж проводяться засоби захисту населення. Що стосується Італії, то, як нам повідомили, на зараз вже маємо 11 летальних випадків і більше як 300 людей, заражених коронавірусом. Школи північних регіонів Італії – діти вже з понеділка перебувають вдома. Нам повідомили, що вони будуть до першого березня, але не виключено, що карантин буде подовжено ще на тиждень. Також працівники великих офісів працюють з дому ,а ситуація в місті, скажемо так, достатньо ще спокійна”, – зазначив він.

Голова громади також повідомив, що ситуація на даний момент спокійна і стабільна.

За його словами, люди підтримують дії уряду та дякують за те, що поінформовані.

Порівнюючи реакцію та дії української та італійської влади щодо загрози епідемії коронавірусу, Сагайдак назвав дії української влади некомпетентними.

“Як на мене ,це дуже-дуже велика різниця в спілкуванні. Якщо немає інформації, люди не володіють інформацією, звичайно, в них появляється страх і паніка”, – зазначив він.

Нагадаємо, в Італії станом на 18:00 24 лютого зафіксовано 229 випадків інфікування коронавірусом пневмонії. За даними МЗС, в Італії зареєстровано понад 15 тис. українців. Серед них немає жодного випадку зараження.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close