Новини України

В Італії зафіксовано 79 заражень коронавірусом, влада обмежила пересування в 5 регіонах

В даний час 33 людини госпіталізовані з симптомами коронавіруса, з них 18 осіб перебувають у реанімації, 11 – в домашній ізоляції, двоє людей померлиНа півночі Італії коронавірусом заразилися 79 громадян, у зв’язку з чим влада обмежила свободу пересування в 11 муніципалітетах. Про це повідомляє Agenzia Italia.

“79 осіб вражені коронавірусом у 5 регіонах: 54 випадків – у Ломбардії, 17 в Венето, 2 в Емілії-Романьї, 2 в Лаціо і 1 в П’ємонті”, – повідомив глава Департаменту цивільного захисту Анджело Борреллі.

За його словами, наразі 33 людини госпіталізовані із симптомами коронавіруса, з них 18 осіб перебувають у реанімації, 11 – в домашній ізоляції, двоє людей померли.

У зв’язку з цим уряд Італії запровадив обмеження свободи пересування в тих областях на півночі країни, де особливо поширилися випадки зараження коронавірусом COVID-19. Людям заборонено залишати свої муніципалітети, і в’їзд теж закритий. Припинені громадські заходи спортивного, культурного, розважального та релігійного характеру.

У цілому особливі заходи торкнулися близько 50 тис. громадян в 11 муніципалітетах, у п’яти регіонах. За порушення заборони передбачається 3 місяці в’язниці.

Раніше повідомлялося, що в Італії після цілого ряду нових випадків зараження коронавірусом були ізольовані 10 міст.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close