Новини України

В Іспанії кількість загиблих через ураган “Глорія” сягнула 13 осіб

У зв’язку з наслідками стихії, уряд Санчеза вирішив скликати екстрену нараду у п’ятницю
В Іспанії ураган “Глорія” забрав життя вже 13 осіб, у зв’язку з чим уряд вирішив скликати екстрену нараду у п’ятницю. Про це повідомляє Reuters.

Після того, як каталонська влада заявила про знайдених два тіла у четвер, кількість загиблих від стихії сягнула 13 осіб. Перший з цих людей загинув під час рибної ловлі у прибережному містечку Аметлья-де-Мар. Його віднесло в море. Другий чоловік був знайдений мертвим у своїй машині в Кабасі, де сталася повінь. Чотири людини, як і раніше, вважаються зниклими безвісти.

“Я думаю, що зараз нам важливо об’єднатися і співпрацювати пліч-о-пліч, що ми і робимо”, – заявив прем’єр-міністр Педро Санчез журналістам після польоту над постраждалими від урагану районами східної Іспанії.

Уряд скликав екстрену нараду, щоб допомогти громадянам повернутися до нормальних умов життя, гарантувати безпеку та задовольнити короткострокові і середньострокові потреби населення, постраждалого від шторму.

Національний метеорологічний орган заявив, що шторм почав відступати, але понад 100 доріг залишалися перекритими, а десятки тисяч учнів не могли відвідувати школу.

Поряд з Барселоною, в невеликому містечку Тосса де Мар, піниста морська вода затопила кілька вулиць. Через шторм дороги були завіяні снігом, а сільськогосподарські угіддя затоплені. На північному сході Іспанії солона вода поглинула тисячі гектарів рисових полів. Сотні тисяч людей залишилися без електрики.

Раніше повідомлялося, що в Іспанії кількість загиблих в результаті циклону “Глорія” досягла п’яти осіб, серед яких – громадянин України.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close