Новини України

В цьому році Міноборони планує закупити ракетне озброєння на 2,4 млрд

Порівняно з 2019 роком фінансування ракетної програми в цьому році було збільшено на 300 млн грнВ 2020 році Міністерство оборони України планує закупити близько 3 тисяч ракетних комплексів і ракет на суму понад 2,4 мільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Відзначається, що в порівнянні з 2019 роком фінансування ракетної програми в цьому році було збільшено на 300 млн грн. Зокрема, в 2020 році сплановано завершення розробки з проведенням державних випробувань комплексів “Нептун” і “Вільха” та забезпечено їх фінансування в повному обсязі.

Після прийняття їх на озброєння буде здійснено закупівлю серійних зразків.

“Планується закупити близько 3000 ракетних комплексів та ракет до них на суму більше 2,4 млрд гривень з урахуванням державних гарантій”, – йдеться в повідомленні.

У відповідності з дорученням президента України, зараз триває виконання програми створення багатофункціонального ракетного комплексу (БФРК).

Раніше під головуванням президента України Володимира Зеленського відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому була схвалена Стратегія нацбезпеки і оборони “Безпека людини – безпека країни”

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close