Новини України

В адміністрації Путіна виявили випадок зараження коронавірусом, – ЗМІ

ЗМІ повідомляють, що серед співробітників Адміністрації президента Росії та в Управлінні справами президента є щонайменше дві людини, у яких може бути коронавірус.

У одного з чиновників з Адміністрації президента РФ та у співробітника Управління справами президента первинне тестування показало позитивний результат на коронавірус, повідомляє РБК.

Прес-секретарка УСП Олена Крилова заявила, що нічого про це не знає. Вона підкреслила, що в установі дотримуються усіх необхідних заходів обережності згідно з Росспоживнаглядом. Натомість прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков взагалі нічого не відповів на питання журналістів.

Разом з тим відомо, що одного зі співробітників апарату уряду Росії відправили на карантин з підозрою на Covid-19. 

Його тести відправлені на додаткову перевірку. Всі співробітники, які контактували з ним, взяті під спостереження. У всіх приміщеннях, у яких він перебував в останні дні, проведена повна дезінфекція,
– розповідає джерело РБК.

Натомість Meduza пише, що в одного зі співробітників уряду тест на коронавірус таки виявився позитивним. Посилаючись на свої джерела, видання повідомляє, що результати зразків прийшли 25 березня. 

Російська служба BBC з посиланням на свої джерела повідомляє, що співробітник апарату уряду з підозрою на коронавірус працює в департаменті оборонної промисловості. Також видання пише, що ознаки інфекції є ще у щонайменше трьох співробітників уряду. У пресслужбі уряду цю інформацію заперечують. 

До слова, Ксенія Собчак пише, що російського співака Ігоря Ніколаєва госпіталізували з підозрою на коронавірус. Відомо, що він був на дні народженні сестри Ігоря Крутого. На тому ж дні народженні був хворий на коронавірус Лещенко та прессекретар Путіна.

Джерело Телеканал новини «24»
2020-03-26 23:36:00

Теги
Facebook
Close