Новини України

Уряд підпише угоду про партнерство з Deutsche Bahn в лютому, – Гончарук

Йдеться лише про стратегічне партнерство, а не про продаж або концесію “Укрзалізниці”, яка залишається під повним контролем держави
Кабінет міністрів України підпише договір про партнерство з Deutsche Bahn в лютому поточного року. Про це заявив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на своїй сторінці у Facebook.

“Зараз наша команда веде переговори з німецькою стороною про подальшу співпрацю в операційній діяльності, надання консультаційних послуг з боку німецької залізниці”, – зазначив Гончарук.

Угоду про стратегічне партнерство з Deutsche Bahn буде підписано 5 лютого, уточнив прем’єр.

За його словами, йдеться лише про стратегічне партнерство, а не про продаж або концесію “Укрзалізниці”. Українська залізниця залишається під повним контролем держави.

Міністерство інфраструктури вже підписало 22 січня “Меморандум про взаєморозуміння” з залізничним оператором Німеччини Deutsche Bahn.

24 січня відбудеться нарада профільного транспортного комітету Верховної Ради і міністерств, щоб узгодити всі деталі подальшої співпраці з німецькою компанією.

Нагадаємо, 23 січня на “Українському сніданку”, який проходив у Давосі, прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що влада України хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ “Укрзалізниця”.

Зі свого боку, Deutsche Bahn спростував заяву Гончарука. У компанії заявили, будуть надавати “Укрзалізниці” консультативні послуги, але про управління не йдеться.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close