Новини України

Український підприємець розповів про карантин у Франції

Карантинні заходи стають дедалі жорсткішимиУкраїнський підприємець, який перебуває у Франції, Сергій Бабяк розповів про карантинні заходи, які впроваджено в Парижі та по всій країні, в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Ситуація в Парижі і у Франції загалом наступна: карантинні заходи відбуваються досить активно і дедалі жорсткіше. Ми всі сидимо вдома, не виходимо. Тільки за нагальної необхідності – вихід у продовольчий магазин, булочну”, – сказав Сергій Бабяк.

Він також зазначив, що люди виходять з дому один раз на день, дотримуючись усіх засобів безпеки: маски, рукавички та дотримання дистанції у людних місцях.

Також всі громадяни мають заповнювати путівний листок перед виходом з дому. У ньому вказують особисті дані, а також дату і причину виходу з домівки. Виходити можна для спортивної розминки чи вигулу улюбленців, але на годину й у радіусі кілометра від будинку.

“Люди досить відповідально ставляться до усіх карантинних заходів, особливо цього тижня, тому що до дотримання дисципліни долучилася поліція: людей зупиняють на автівках, пішоходів. Мене протягом останніх двох днів двічі перевіряли”, – додав підприємець.

Зі слів Сергія Бабяка, людям заборонено виходити на прогулянки у парки, ходити групами чи у гості. За порушення передбачено суворі санкції: мінімальний штраф 135 євро за перше порушення, за друге – значно більше.

Франція одразу запровадила заходи з врегулювання і підтримки найвразливіших верств населення, в тому числі всіх людей, які не мають змоги виходити на роботу. Держава повністю утримує цих громадян.

Нагадаємо, що в середу, 25 березня, Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити до 24 квітня карантин через коронавірус Covid-19.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close