Новини України

У Житомирі, щоб викупити товариша з італійської в’язниці, двоє друзів пограбувало магазин шуб

Вони викрали товару на суму понад 500 тис грн
У Житомирі двоє чоловіків пограбували магазин шуб, щоб викупити з італійської в’язниці спільного друга. Одного затримали, інший встиг втекти. Про це відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Затриманий родом із Запоріжжя. Розповів, що йому зателефонував знайомий і повідомив, що їх спільний друг під час заробіток в Італії потрапив до в’язниці через контрабанду.

Товариш також сказав, що за певну суму застави можна повернути його додому. Запропонував підсудному поїхати разом в Житомир і отримати незаконним шляхом гроші. Останній погодився.

О третій годині ночі чоловіки відправилися в магазин верхнього одягу. Щоб приховати шум від розбиття скла вони підірвали феєрверк. Однак згодом свідки розповіли, що все одно почули вторгнення.

Через вибите скло в дверях зловмисники винесли 16 шуб, які трохи далі від місця злочину упакували в картаті сумки.

Згодом чоловіки побачили поліцію. Один злочинець, який не мав сумок в руках, швидко втік. Іншого затримали правоохоронці. Він розповів, що нічого не знав ні про камери, ні про сигналізацію, ні про поліцію охорони. Зі спільником більше не зв’язувався.

Позивачка вказала, що викрадені на суму 516,8 тис. грн шуби їй відразу повернули, проте вони сильно пошкоджені уламками скла, яке лишилось на дверях з яких їх виносили. Вона вимагає 577,4 тис грн компенсації.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close