Новини України

У Харківській області зловмисники намагалися незаконно вивезти запчастини до військових літаків

Місцеві жителі нелегально скуповували в різних продавців агрегати та вузли, навіть уживані, до реактивного навчально-бойового літака Л-39 “Альбатрос”
З України до однієї з країн ЄС зловмисники намагалися незаконно вивезти запасні частини до військової авіаційної техніки. Про це повідомляє прес-служба СБУ. 

Місцеві жителі нелегально скуповували в різних продавців агрегати та вузли, навіть уживані, до реактивного навчально-бойового літака Л-39 “Альбатрос”. 

“Він перебуває на озброєнні в понад 30 країнах світу. Зловмисники вивозили комплектуючі за межі нашої держави з приховуванням від митного контролю і надалі використовували для проведення регламентних робіт з обслуговування цього типу літаків за кордоном”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали двох зловмисників у районі митного посту аеропорту “Харків”. У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею “Порушення порядку здійснення міжнародного передавання товарів, що підлягають державному експертному контролю”.

Раніше повідомлялося, що українські правоохоронці під час спецоперації вилучили з незаконного обігу авіазапчастини та комплектуючі до військових вертольотів і літаків на загальну суму близько 50 млн грн.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close