Новини України

У США біля Лос-Анджелеса літак Delta Air Lines розкидав реактивне паливо на три школи: постраждало 40 осіб

Реактивне паливо було скинуто авіалайнером через проблеми з двигуном
У США, районі Кудаху, на південно-сході округу Лос-Анджелес (штат Каліфорнія) авіалайнер компанії Delta Air Lines скинув реактивне паливо, в результаті чого постраждало близько 40 осіб. Про це повідомляє The Associated press.

Реактивне паливо було скинуте авіалайнеромчерез проблеми з двигуном. Речовина розпорошилася на три школи, викликавши незначне роздратування у 40 дітей і дорослих. Сержант окружної поліції Руді Перес сказав, що 28 учнів і дорослих постраждали в Елементарній школі на Парк-авеню і ще 12 – у початковій школі на 93-ій вулиці, але ніхто не потребував госпіталізації. За словами інспектора департаменту пожежної охорони округу Лос-Анджелес Генрі Нарваез, постраждалі скаржилися на легке роздратування шкіри.

Інцидент стався близько полудня приблизно за 21 км на схід від аеропорту Лос-Анджелеса.

Федеральне авіаційне управління заявило, що рейс Delta Air Lines 89 прямував до китайського Шанхаю. Літак поінформував про надзвичайну ситуацію після того, як залишив міжнародний аеропорт Лос-Анджелеса. Після скидання палива судно повернулося назад і приземлилося без пригод.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close