Новини України

У німецькому місті Ханау, де екстреміст вбив членів міграційної громади, пройшла акція протесту проти фашизму та расизму

На демонстрацію прийшли від трьох до шести тисяч чоловік: вони були стривожені і розгнівані вбивствами за расовими мотивами, які відбулися в середу ввечеріВ німецькому місті Ханау, де 19 лютого злочинець розстріляв дев’ять громадян з громади мігрантів, пройшла акція проти фашизму, расизму та інших форм правого екстремізму. Про це повідомляє Deutsche welle.

На демонстрацію прийшли, за різними оцінками, від трьох до шести тисяч чоловік.

Люди, які виступали на мітингу, були стривожені і розгнівані вбивствами за расовими мотивами, які відбулися в середу ввечері. До заходу долучилися родичі жертв теракту, представники “Курдської громади Німеччини”, колишній співголова партії “Союз-90″https://ua.112.ua/”зелені” Джем Оздемір, який має турецьке коріння, а також інші політики і представники громадських організацій.

“Це був варварський акт і напад на суспільство в цілому”, – сказав родич загиблого.

“Ми всі були жертвами. Всі вони (загиблі – ред.) були дітьми Ханау”, – додав інший.

Ввечері 19 лютого в одну з кальянних в центральній частині міста Ханау у федеральній землі Гессен увірвався чоловік і почав стрілянину по відвідувачах. Через деякий час відбулася стрілянина в кальянній в іншому районі Ханау – Кессельштадті. У результаті було вбито вісім осіб, ще один постраждалий помер пізніше від отриманих поранень.

Злочинець був знайдений вбитим у власній квартирі, поруч з ним знаходилося тіло 72-річної матері. Це – 43-річний житель Ханау Тобіас Р. Поліція вважає, що він вчинив самогубство. Припускають, що розстріл людей був здійснений на грунті расової ненависті, оскільки всі жертви теракту мали міграційне коріння.

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close