Новини України

У наступному році планується скорочення штату СБУ на мінімум тисячу працівників, – Баканов

Голова СБУ повідомив, що в структурі є підрозділи зі схожим функціоналом

Джерело: 112.ua

У наступному році планується скорочення штату СБУ на мінімум тисячу працівників, - Баканов

У наступному році планується скорочення штату СБУ мінімум на тисячу осіб. Про це голова Служби безпеки України Іван Баканов розповів у коментарі для “Уніан”. 

“Ми запустили функціональне обстеження, звісно, в структурі є підрозділи, які дублюють функціонал один одного. Звісно, що у цих питаннях можна скоротитися. Наприклад, на наступний рік скорочення буде не менше тисячі осіб. Це буде зовсім скоро”, – розповів Баканов.

Новини за темою: Баканов заявив, що реформа СБУ тягне за собою скорочення штату

Раніше повідомлялося, що не чекаючи прийняття нової редакції закону України “Про Службу безпеки України” СБУ проводить дієву і системну реформу відомства, яка повинна наблизити її до стандартів найкращих спецслужб світу.

Нагадаємо, 22 травня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Івана Баканова першим заступником голови СБУ – начальником Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Після чого 29 серпня 2019 року Верховна Рада призначила Баканова головою СБУ, прийнявши президентський проект постанови № 1021.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті

Facebook
Close