Новини України

У Лондоні з’явилися білборди з Путіним на тему Brexit: фото

У Лондоні з’явилися білборди з Путіним на тему Brexit: фото

По всьому Лондону невідомі розмістили сатиричні білборди, присвячені стосунку російської військової розвідки і президента РФ Володимира Путіна до виходу Великобританії зі складу Євросоюзу – Brexit.

Нещодавно у Британії заявили, що не знайшли доказів втручання Росії у референдум 2016 року щодо Brexit. У свою чергу Росія постійно відкидала такі звинувачення, проте противники Brexit вказували на можливу роль влади РФ.

На розміщених у Лондоні білбордах зображений Путін, який тримає в руці прапор Росії та підморгує. А поруч розташований текст: “Відзначмо червоний, білий і блакитний Brexit”. При цьому літера “R” у слові “Brexit” повернута в іншу сторону та нагадує кириличну літеру “Я”.

На одному з білбордів у вигляді російського десантника зображений екс-міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон.

https://twitter.com/Pr0ud_Bear/status/1060494643190812675?ref_src=twsrc%5Etfw

Особи, які стверджують, що саме вони розмістили білборди, заявляють, що вони є “групою офіцерів російської військової розвідки (ГРУ), яка прагне визнання своєї справжньої ролі у голосуванні щодо Brexit”.

Група сподівається подолати нещодавню невиправдану негативну “славу” ГРУ, розмістивши рекламу, яка підкреслює свою роль у неминучому звільненні Великої Британії від ЄС,
– вказано у Twitter-повідомленні анонімів, які називають себе “Гордий ведмідь”.

Як відомо, Великобританія звинувачує офіцерів ГРУ в отруєнні колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

У Twitter аноніми також опублікували відеозапис, на якому Путін їде на собаці з обличчям головного спонсора Brexit-кампанії Аарона Бенкса.

https://twitter.com/Pr0ud_Bear/status/1060308114363334658?ref_src=twsrc%5Etfw

На своєму сайті “Гордий ведмідь” оголосив збір грошей для розміщення великого рекламного щита на лондонській станції “Ватерлоо”. Необхідно зібрати 55 тисяч фунтів стерлінгів.

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: