Новини України

У французькому місті собакам заборонили гавкати

У французькому місті собакам заборонили гавкати

Мер містечка Фекьер на півночі Франції заборонив місцевим собакам голосно гавкати. Господарям собак, які порушуватимуть нові правила, загрожує штраф у розмірі 68 євро.

Така заборона необхідна, оскільки деякі собаки гавкають практично цілодобово і не дають сусідам спокійно жити, розповів мер Жан-П’єр Естьен, пише ВВС.

Заборону ухвалила міська рада, яка вирішила захистити право 1400 жителів Фекьера на тишу і спокій. Захисники прав тварин вже обурені і збираються подати до суду.

З таким же успіхом можна було би заборонити дзвін церковних дзвонів, і взагалі-то паща собаки, крім усього іншого, призначена для гавкоту,
– сказали захисники.

Однак мер наголошує, що нічого особистого проти собак не має.

Ніхто не буде штрафувати господарів кожен раз, коли їхній вихованець гавкне,
– наголосив мер міста.Цікаво, що тон собачого гавкоту може досягати 100 децибел, що можна порівняти з шумом верстатів на заводі. Рекордсмен – золотистий ретрівер з Австралії на ім’я Чарлі. Гучність його гавкоту досягає 113,1 децибел.

Фекьер – не перший населений пункт у Франції, де влада заборонила собачий гавкіт. У 2012 році містечко Сент-Фуа-ля-Гранд ввело подібну заборону на галасливу поведінку собак з міркувань охорони громадського спокою.У французькому місті собакам заборонили гавкати

Визнати Крим російським: окупанти назвали умову збереження храму ПЦУ на півострові (оновлено)

сьогодні

2633
Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2019

Схожі статті