Новини України

TVORCHI звинуватили організаторів Нацвідбору у непрофесійності: деталі скандалу

У суботу, 22 лютого, вся країна спостерігала за найочікуванішим вокальним шоу – Національним відбором Євробачення-2020. Перемогу здобув маловідомий гурт GO_A. Та вже після шоу колектив TVORCHI дав короткий коментар, у якому звинуватив організаторів у непрофесійності.

Відео з’явилось на українській фан-сторінці Євробачення. За лаштунками солісти колективу TVORCHI заявили, що мали технічний збій в апаратурі, який повпливав на їхній виступ. Вокаліст Джефрі Кенні нарікав: йому не ввімкнули пісню у вушний мікрофон. Через це він чув тільки свій голос. 

Учасники гурту TVORCHI звинуватили організаторів у непрофесійності та заявили, що більше не повернуться на Нацвідбір. Інформацію про технічні несправності підтвердили і представники колективу. 

Це сталось вперше і повторилось. Вони отримали, що хотіли. Жахлива непрофесійність і ганьба. Я розчарувався. Я ніколи не повернусь сюди,
– заявив Джефрі Кенні. 

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Eurovision Ukraine (@eurovision.ua)

Згодом на сторінці колективу з’явилась менш емоційна заява. Представники TVORCHI подякували всій команді телеканалу “СТБ” за хорошу роботу, адже, за словами музикантів, вони “і критикували, і навчали, і допомагали”. Окрім цього, гурт звернувся до прихильників зі словами подяки, адже попри невдалий виступ за них все ж відправляли голоси. TVORCHI не оминули нагоди пояснити, що ж трапилось у фіналі Нацвідбору Євробачення-2020. 

Ми не хочемо, щоб це виглядало як “виправдовування”, але хочемо те, про що, в принципі і співаємо – бути почутими. В нас була проблема в півфіналі – голос беквокалістів в навушниках у Джефрі лунав настільки голосно, що було важко почути себе. Правда, після цього звукачі вибачились. Сьогодні ми співали без музики. В буквальному розумінні: в навушнику Джефрі не чув музики взагалі,
– йдеться в офіційній заяві. 

Музиканти додали, що одразу після виступу підійшли до людини, яка відповідала за це. Однак у відповідь їх перепитали, чи здійснювалась перевірка апаратури. Також TVORCHI заявили, що організатори шоу просили не розголошувати деталей інциденту. 

“Після виступу, коли ми підійшли до людини, яка за це відповідала, відбувся наступний діалог: “Ви ж перевіряли мікрофон!” “Так! Ми чули себе ідеально, але не було музики взагалі!” “Це неможливо (і розсміявся)”. За сценою нам сказали: краще нікому про це не кажіть”, – розповіли артисти.

TVORCHI – Bonfire на Нацвідборі Євробачення 2020: дивіться відео онлайн

Як відомо, після виступу гурт TVORCHI отримав шквал критики від суддів Нацвідбору Євробачення-2020. В результаті експерти оцінили виступ у 2 бали, а от глядачі допомогли їм здобути на бал більше. Тому гурт посів третє місце, розділивши його з David Axelrod. Водночас тріумфаторами вечора став гурт Go_A. TVORCHI публічно привітали колег, зазначивши, що у них була гідна пісня. Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close