Новини України

The Game Awards 2018: найкращі трейлери церемонії нагородження відеоігор

Цього року на The Game Awards 2018 відбулося багато цікавих анонсів відеоігор, багато з яких ми побачимо вже наступного року. Факти ICTV зібрали для вас найцікавіші відеоігри з церемонії нагородження.

The Game Awards 2018: найкращі трейлери церемонії нагородження відеоігор

Цього року The Game Awards 2018 порадував гравців величезною кількістю неочікуваних анонсів. Про деякі відеоігри Факти ICTV написали окремо, тому заходьте у рубрику Все про відеоігри, аби нічого не проґавити.

Тільки нещодавно Supergiant Games порадували гравців своїм проектом Pyre, проте вже анонсували нову відеогру під назвою Hades.

Ubisoft теж вирішили не пасти задніх і тому на The Game Awards 2018 гравці побачили перший трейлер нової частини Far Cry під назвою New Dawn.

Також вперше показали й тизер Dragon Age Dread Wolf Rises, якої так довго чекали, адже попередня частина стала найкращою відеогрою 2014 року.

Один з найвідоміших персонажів ери оригінальної PlayStation повернеться в оновленій версії відеогри Crash Team Racing Nitro-Fueled.

Також стало відомо, що очікувана багатьма гравцями Psychonauts 2 вийде у 2019 році, а нещодавно анонсований Rage 2 загляне на ігрові платформи 14 травня 2019 року.

Крім того, гравці нарешті змогли побачити, що представляє собою новий персонаж у Devil May Cry 5, а Nintendo анонсувала, що першим додатковим персонажем у Super Smash Bros. Ultimate стане Joker з Persona 5.

На фанатів серіалу Stranger Things також чекав цікавий анонс. З’ясувалося, що по третьому сезону серіалу зроблять відеогру.

До слова, на The Game Awards 2018 також оголосили переможця у номінації Найкраща відеогра року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
07.12.2018