Новини України

Температуру будуть міряти у всіх, хто перетинає кордон України, – Аваков

Температурний контроль введуть і на КПВВ на лінії розмежування з тимчасово окупованими АР Крим та окремими районами Донецької та Луганської областейДержавна прикордонна служба та Міністерство охорони здоров’я буде проводити температурний скринінг всіх громадян, які прибувають на територію України. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час засідання координаційної наради щодо ситуації з контролю за коронавірусом, повідомляє прес-служба МВС.

“Температурний скринінг є обов’язковим для всіх громадян, які прибувають в Україну з будь-якої країни світу, як через авіасполучення, так і через всі автомобільні та залізничні пункти пропуску на кордоні України. Таких пунктів з країнами ЄС у нас 29, а всього на кордоні 232. Сьогодні, приміром, такими групами було на пункті пропуску “Тиса” оглянуто близько 1000 осіб”, – зазначив він. 

Аваков також зазначив, що температурний контроль введуть і на КПВВ на лінії розмежування з тимчасово окупованими АР Крим та окремими районами Донецької і Луганської областей.

Нагадаємо,25 лютого в 8:00 на кордоні між Україною та Угорщиною почали температурний скринінг. 

Раніше, 24 лютого, Міністерство охорони здоров’я прийняло рішення почати температурний скринінг на українських прикордонних постах, куди прибувають пасажири з Італії.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close