Новини України

США запровадили санкції проти низки нафтохімічних компаній за сприяння фінансуванню іранського КУДСу

Американські санкції стосуються гонконгських компаній Hong Kong-based Triliance Petrochemical і Sage Energy HK Limited, китайської Peakview Industry і дубайської Beneathco DMCC
Міністерство фінансів США запровадило санкції щодо низки нафтохімічних компаній, які співпрацюють з Іранською національної експортної нафтовою компанією і таким чином сприяють фінансуванню іранського Корпусу вартових ісламської революції. Про це повідомляє прес-служба американського Мінфіну.

“Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) вжив заходів проти чотирьох міжнародних нафтохімічних і нафтових компаній, які в сукупності передали іранській національній експортної нафтової компанії (NIOC) сотні мільйонів доларів. Ця організація відіграє важливу роль в іранській нафтовій та нафтохімічній промисловості, яка допомагає фінансувати Сили Корпусу Ісламської Революційної Гвардії Ірану та їх терористичних агентів”, – йдеться у повідомленні.

Американські санкції стосуються гонконгських компаній Hong Kong-based Triliance Petrochemical і Sage Energy HK Limited, китайської Peakview Industry і дубайської Beneathco DMCC.

Санкції також поширилися на компанії Jiaxiang Industry Hong Kong Limited иShandong Oiwangwa Petrochemical, а також двох фізичних осіб: Арі Байандріана, пов’язаного з компанією Triliance Petroleum, і громадянина КНР Чжицина Вана, пов’язаного з Shandong Oiwangwa.

Обмежувальні заходи передбачають заморожування всіх активів цих компаній, що знаходяться в юрисдикції США, а також заборону для американських громадян на ведення справ з ними. Крім того, фінансові інститути за межами США, які свідомо сприяли проведенню транзакцій в інтересах цих компаній, також можуть підпасти під санкції.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close