Новини України

США запровадили нові санкції проти Росії: хто потрапив до “чорного списку”

США запровадили нові санкції проти Росії: хто потрапив до "чорного списку"

Сполучені Штати ввели нові фінансові обмеження проти Росії. За словами спецпредставника Держдепу США з питань України, ці санкції є пов’язаними з Кримом і Донбасом, а стосуватимуться вони трьох особи та дев’яти підприємств з РФ.

Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США офіційно оголосив особи тих, хто потрапив під санкції. Відповідна інформація з’явилася на сайті відмоства.

Так, до “чорного списку” Мінфіну США потрапили такі фізичні особи, що мають стосунок до окупації Росією Криму та Донбасу:

Олександр Басов (народився 16 жовтня 1971 року): він є одним із керівників так званого “міністерства держбезпеки “ЛНР”, свого часу займав високу посаду в СБУ;

Андрій Сушко (народився 23 січня 1976 року): він є уродженцем Криму – народився у селищі Ленінське, а зараз проживає у Керчі, свого часу служив у головному управлінні СБУ в Криму, на нині працює у “кримському відділенні” ФСБ Росії;

Володимир Зарицький (народився 15 червня 1948 року): він є уродженцем Житомирщини, у 2001-2008 роках командував ракетними військами та артилерією сухопутних сил Росії; за інформацією РБК, є засновником ТОВ “Керівна компанія інфраструктурних проектів” (УКИП), яка будує розкішний готельний комплекс недалеко від окупованої Ялти.

А до переліку підприємств, проти яких застосовуються нові обмеження, потрапили:

– Акціонерне товариство “Санаторій Ай-Петрі” (Ялта);

– Акціонерне товариство “Санаторій Дюльбер” (Ялта);

– Акціонерне товариство “Санаторій Місхор” (Ялта);

– Акціонерне товариство КримТеплоЕлектроЦентраль (Сімферополь);

– ТОВ “Гарант-СВ” (Ялта);

– ТОВ “Керівна компанія інфраструктурних проектів” (Сімферополь);

– ТОВ “Південний проект” (Санкт-Петербург);

– “Міністерство державної безпеки” так званої “ЛНР” (Луганськ);

– Курорт “Мрія” (Ялта).

Водночас у міністерстві зазначають, що нові санкції стосуються дій Росії проти України та є запровадженими на виконання Акту протидії противникам Америки (CAATSA), який ухвалив Конгрес і підписав президент США у 2017 році.

Нагадаємо, нещодавно представник Держдепартаменту Девід Теслер заявив, що у США запустили механізм розгляду пакету заходів проти Росії, що отримав неофіційну назву “драконівські санкції”. За його словами, наразі Вашингтон “вдумливо опрацьовує” наступні кроки щодо Москви та повідомить про них згодом.

Джерело Телеканал новини «24»
08.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: