Новини України

Справа Шеремета: Апеляційний суд залишив Юлію Кузьменко під вартою

Підозрювана у вбивстві журналіста пробуде в СІЗО до 3 квітняДитячого хірурга Юлію Кузьменко, яка проходить в якості підозрюваної у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, залишили під вартою до 3 квітня 2020 року. Про це повідомили в прес-службі Київського апеляційного суду.

“14 лютого 2020 колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Київського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу, подану стороною захисту на рішення слідчого судді Печерського районного суду міста Києва від 4 лютого 2020 року, яким задоволено клопотання прокуратури і продовжено щодо підозрюваної Кузьменко термін дії запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою до 3 квітня 2020 включно”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 5 лютого підозрюваного у вбивстві журналіста Павла Шеремета музиканта і ветерана АТО Андрія Антоненка суд також залишив під вартою до 4 квітня 2020 року.

Як відомо, 12 грудня 2019 року за підозрою в закріпленні вибухівки на автомобілі Павла Шеремета слідство затримало військового медика Юлію Кузьменко. Пізніше, 14 грудня, заарештований музикант і військовослужбовець Андрій Антоненко.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close