Новини України

“Справа Роттердам+”: співробітників ДТЕК допитали в НАБУ

У ДТЕК відзначають, що їхній працівник надав вичерпні відповіді на всі питання, які цікавили слідчих НАБУ

Джерело: 112.ua

"Справа Роттердам+": співробітників ДТЕК допитали в НАБУ

Один з підозрюваних в причетності до введення схем за формулою “Роттердам плюс”, співробітник енергетичної корпорації ДТЕК, був допитаний у Національному антикорупційному бюро України. Про це повідомила прес-служба компанії на сторінці у Facebook.

Новини за темою: Справа “Роттердам+”: Екс-начальника відділу енергоринку НКРЕКП Тараса Ревенка суд відпустив під заставу в 1 млн 900 тис. грн

“Один із співробітників ДТЕК, якому минулого тижня НАБУ направило підозра, за власною ініціативою завчасно прибув в бюро для участі в процесуальних діях – раніше, ніж було заплановано”, – повідомили в прес-службі компанії.

У ДТЕК відзначають, що їхній працівник надав вичерпні відповіді на всі питання, які цікавили слідчих НАБУ.

Новини за темою: П’ять підказок НАБУ щодо “Роттердама плюс”

Він також запевнив у відкритості до співпраці з антикорупційним відомством.

Повідомляється, що два співробітника ДТЕК, яким були адресовані повідомлення про підозри, перервали свої заплановані відпустки і повернулися в Україну спеціально для участі у розгляді.

Компанія ДТЕК переконана, що підстав для виникнення підозр до співробітників компанії немає. За даними прес-служби ДТЕК, необґрунтованість звинувачень у незаконних діях підтверджується результатами експертних оцінок та звітами міжнародних аудиторських компаній, які компанія готова надати досудовим органам.

24 березня 2017 року Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження, в рамках якого розслідує дії членів НКРЭКУ, затвердили вугільну формулу “Роттердам плюс”. З 1 липня 2019 року набрав чинності новий ринок електроенергії, у зв’язку з чим колишні принципи формування цін скасовані, як і формула “Роттердам плюс”.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті