Новини України

Соціально-політичне ток-шоу “Голос народу” в ефірі “112 Україна”, – відео

Ведучі Тетяна Іванська, Тетяна Хмельницька та Петро Мага разом з гостями в студії обговорюють найбільш гострі і хвилюють українців питанняСьогодні, 14 лютого, в ефірі телеканалу “112” соціально-політичне ток-шоу “Голос народу”.

Ведучі Тетяна Іванська, Тетяна Хмельницька та Петро Мага разом з гостями в студії обговорюють найбільш гострі і хвилюють українців питання.

Сьогодні у програмі обговорюють заміну голови Офісу президента, перші заяви Андрія Єрмака на посади, ймовірність подачі води в Крим, звіт уряду, зарплати чиновників і проблеми з тарифами в Україні. 

Гості студії: доктор юридичних наук Віталій Журавський, екс-нардеп Олег Тягнибок, екс-прем’єр-міністр Юрій Єхануров, нардепи  Віктор Чорний, Олена Шуляк, екс-нардеп Євген Балицький, нардеп Григорій Мамка, економічний експерт Віктор Скаршевський, експерт-політолог Валерій Димов, експерт-міжнародник Олександр Бузаров, політичний експерт Василь Мокан, нардеп Сергій Власенко, політичний експерт Петро Кузик,  політичний аналітик Олександр Кочетков, кандидат політичних наук Ростислав Балабан, політолог Олександр Лазарєв. 

Джерело: www.112.ua

Facebook
Close