Новини України

Скалецька знову показала життя в обсервації у Нових Санжарах: відео

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька продовжує перебувати в обсервації у Нових Санжарах на Полтавщині. Тут разом із нею перебувають евакуйовані українці та іноземці з китайського Уханя. Це місто вважають осередком зараження на коронавірус.

Як підкреслила Скалецька у фейсбуці, з усіма все – добре та всі є здоровими.

Щодо роботи міністерки, то вона з колегами з Міністерства охорони здоров’я весь час перебуває на зв’язку.

Сьогодні за день було кілька нарад скайпом. Дякую всій своїй команді! 
– зауважила посадовиця.

Також очільниця МОЗ опублікувала відео, на якому можна побачити фрагмент такого спілкування.

Крім того, Зоряна Скалецька подякувала журналістам за запрошення в програми та запитання.

“Об’єктивне та неупереджене інформування суспільства зараз є дуже важливим. На жаль, не всім поки встигла відповісти, але обіцяю, поспілкуюся зі всіма обов’язково! Просто дійсно дуже багато роботи зараз”, – підсумувала міністерка охорони здоров’я.

В нас все добре. Всі здорові. Ми з колегами з Міністерства охорони здоров’я весь час на зв’язку. Сьогодні за день було кілька нарад скайпом. Дякую всій своїй команді! Також хочу подякувати журналістам за запрошення в програми і запитання. Об’єктивне та неупереджене інформування суспільства зараз дуже важливе. На жаль, не всім поки встигла відповісти, але обіцяю – поспілкуюся зі всіма обов’язково! Просто дійсно дуже багато роботи зараз. #НеБійсяСвоїх #ВірусуНеБоюсяЯзВами

Posted by
Zoryana Skaletska on Saturday, 22 February 2020

Що відомо про перебування Зоряни Скалецької в обсервації 

Зоряна Скалецька заявила, що проведе два тижні в обсервації з евакуйованими увечері 20 лютого. Саме того дня вони прибули до Нових Санжар. Свій крок представниця уряду пояснила тим, що ці люди є нечужими кожному українцю, а несприйняття, негатив та агресія щодо них її дуже вразили. Згодом з’явилася інформація, що вона керуватиме роботою МОЗ скайпом.

Перший робочий день Скалецької в обсервації – 21 лютого. За її словами, він пройшов здебільшого в телефоні. Також вона показала кімнату, в якій житиме. Журналіст Олександр Махов, який також прибув із Китаю, переконує, що умови проживання керівниці МОЗ нічим не відрізняються від решти.

22 лютого Скалецька показала, який вигляд відкривається з вікна її кімнати. Також вона запевнила, що після контакту з евакуйованими не виходила за межі санаторію.

Коротко про евакуацію людей із Уханя

  • 20 лютого літак SkyUp зупинився в Києві на дозаправку, після чого полетів до Харкова.
  • З Харкова евакуйованих людей автобусами відправили у медцентр “Нові Санжари”, що в Полтавській області.
  • В жодного евакуйованого немає жодних симптомів застуди.
  • Жителі селища міського типу Нові Санжари протестують проти рішення влади та не хочуть, аби евакуйованих селили в місцевий медцентр.
  • Окрім перекриття доріг та паління шин, відбулась ще й сутичка з правоохоронцями.
  • Персонал “Нових Санжар” вивезли.
  • У приміщенні діятимуть усі необхідні заходи інфекційної безпеки. Відходи не потраплятимуть у загальну каналізацію, а утилізуватимуться.
  • Медцентр перебуватиме під постійною охороною.

Дані про смертність від коронавірусу/Інфографіка 24 каналу

Джерело Телеканал новини «24»

Теги
Facebook
Close