Новини України

Скалецька поінформувала про ситуацію в санаторії в Нових Санжарах: Все добре, всі здорові

Міністр охорони здоров’я знаходиться весь час на зв’язку з колегами з її відомства, проводить наради по скайпу, але не встигає поспілкуватися з усіма журналістамиМіністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька поінформувала про позитивну обстановку в санаторії в Нових Санжарах Полтавської області, де вона перебуває разом з евакуйованими з Китаю українцями. Свій коментар Скалецька розмістила на сторінці у Facebook.

“У нас все добре. Всі здорові. Ми з колегами з міністерства охорони здоров’я весь час на зв’язку. Сьогодні за день було кілька нарад по скайпу. Спасибі всій своїй команді!”,  – зазначила глава МОЗ.

За її словами, наразі у неї багато роботи, тому вона не встигла поспілкуватися з усіма журналістами, які цікавились проблемами євакуйованих, але пообіцяла, що зробить це обов’язково пізніше.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну повернувся літак з евакуйованими з Ухані українцями. Зазначалося, що знаходилися на борту здорові особи, симптомів захворювання коронавірусом у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістили в медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Ухані.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close