Новини України

Шмигаль обговорює з фракціями в Раді скорочення держбюджету, – джерело

Крім того, з керівництвом ВР і представниками фракцій обговорюють створення стабілізаційного фондуПрем’єр-міністр України Денис Шмигаль на нараді з головами фракцій представив пропозиції щодо секвестру державного бюджету, тобто його обмеження або скорочення видаткової частини, в зв’язку з карантином, оголошеним з пандемії коронавіруса. Про це передає “РБК-Україна” з посиланням на джерело в парламенті.

“Прем’єр-міністр Денис Шмигаль поки є документи, які напрацювало уряд. Всім фракціям і групам передали пропозиції щодо секвестру бюджету”, – повідомило джерело.

Крім того, з керівництвом ВР і представниками фракцій обговорюють створення стабілізаційного фонду.

“Поки що немає остаточного сформованого порядку денного. Це ще предмет остаточних розмов з фракціями, групами та урядом. Можливо, ми не все встигнемо проголосувати в суботу”, – додало джерело.

Нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram написав, що спочатку на місцеві вибори в 2020-му році було закладено 2 млрд 156 млн грн. Щодо змін, які запропонував Кабмін – на місцеві вибори хочуть виділити 1 млн 291 тисячу грн.

“То є по суті фінансування місцевих виборів обнуляється і вони в такому випадку не зможуть бути проведені у жовтні 2020-го року”, – додав нардеп.

Раніше повідомлялося, що зараз у Верховній Раді проходить нарада з участю голів парламентських фракцій та Кабінету міністрів України. За словами джерела, на нараді обговорюють порядок денний позачергового засідання.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close