Новини України

Розвіювання міфів про короновирус: Доктор Комаровський провів зустріч з жителями Нових Санжар

Доктор розповів про режим обсервації та основні шляхи поширення вірусуУ суботу, 22 лютого, український лікар Євген Комаровський провів зустріч з жителями Нових Санжар для роз’яснення ситуації щодо коронавирусу Covid-19. Відповідне відео опинилося у розпорядженні 112.ua.

На зустрічі з місцевими жителями Комаровський докладно поінформував людей щодо ситуації з коронавірусом. Доктор розповів про режим обсервації та основні шляхи поширення вірусу.

Нагадаємо, 20 лютого в Україну повернувся літак з евакуйованими з Уханя українцями. Зазначалося, що знаходилися на борту здорові особи, симптомів захворювання коронавірусом у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістять в медцентрі Нацгвардії в Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

Спочатку евакуйовані прибули в аеропорт у Харкові, звідки їх доставили на автобусах в Полтавську область. Увечері автобуси з евакуйованими українцями в супроводі поліції приїхали в селище Нові Санжари. Автобуси закидали камінням місцеві жителі. Також вони розпалили багаття і намагалися заблокувати дорогу до санаторію.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close