Новини України

Росія поставила умови для наступної “нормандської зустрічі”

Доцільність зустрічі залежатиме від виконання Україною мінських угодРосія буде оцінювати “доцільність або недоцільність нової зустрічі у нормандському форматі” залежно від виконання Україною мінських угод. Про це заявив постпред РФ при ООН Василь Небензя на засіданні Ради безпеки ООН, передає кореспондент УНН.

“Нас не можуть не турбувати спроби свідомо чи несвідомо підміняти мінську формулу, основу регулювання, іншими форматами, наприклад, нормандським, який був створений для підтримки реалізації мінських угод. Вважаємо важливим знову підкреслити, що робота цього формату буде результативною лише в тому випадку, якщо вона буде будуватися навколо безумовного виконання комплексу заходів і досягнутих у нормандському форматі домовленостей”, – сказав Небензя.

Він заявив, що “саме такий підхід був підтверджений в узгоджених підсумках паризького саміту 9 грудня”.

“Реалізація саме цього підходу усіма учасниками, в першу чергу Україною, і стане для нас вирішальним фактором для оцінки доцільності чи недоцільності нової зустрічі у нормандському форматі”, – додав постпред РФ.

Як сьогодні повідомлялося, у НАТО висловили стурбованість ескалацією конфлікту на Донбасі і закликали Росію вивести свої сили з України.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close