Новини України

Росія оформила золотий дубль в Оберхофі, збірна України вперше за 5 років не фінішувала

Росія оформила золотий дубль в Оберхофі, збірна України вперше за 5 років не фінішувала

Чоловіча збірна України з біатлону провалила естафету на четвертому етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі. Наша збірна не зуміла фінішувати, оскільки під час третього етапу відставання складало більше семи хвилин.

Перемогу ж у гонці здобули біатлоністи збірної Росії. Російська четвірка на всіх вогневих рубежах використала шість додаткових патронів й випередила французів на хвилину.

Франція на чолі з Мартеном Фуркадом використала 8 додаткових патронів і пробігла коло штрафу. Однак це не завадило їм фінішувати другими. Третє місце в збірної Австрії, яка програла Росії дві хвилини. Австрійці пробігли одне коло штрафу й використали 7 запасних патронів.

 

 

За збірну України першим на старт вийшов Артем Прима, який, на жаль, і поховав шанси нашої команди. Уже на першій стрільбі Артем не зумів закрити три мішені й змушений був пробігти стільки ж штрафних кіл. Сергій Семенов та Руслан Ткаленко дещо покращили стан справ, однак Артем Тищенко так і не вийшов на старт.Останній раз таке було в січні 2014 року на етапі Кубка світу в Антхольці. Тоді Україну, у складі Олександра Біланенка, Віталія Кільчицького, Руслана Ткаленка й Артема Тищенка, зняли в естафеті на останньому етапі.

Нагадаємо, що естафету зуміла виграти збірна Росії. Другими фінішували біатлоністки з Німеччини, треті – чешки.

Джерело Телеканал новини «24»
13.01.2019