Новини України

Росія евакуювала своїх громадян з лайнера Daimond Princess

У трьох евакуйованих виявили коронавірусДо Росії з Японії 22 лютого було евакуйовано громадян, які перебували на круїзному лайнері Daimond Princess, де зареєстровано великий спалах COVID-19. У трьох евакуйованих виявили коронавірус. Про це повідомила журналістам віце-прем’єр РФ Тетяна Голікова, передає “Інтерфакс”.

“22 лютого 2020 року згідно з рішенням оперативного штабу з попередження завезення і поширення нової коронавірусної інфекції на територію Російської Федерації з Японії було евакуйовано російських громадян, які перебували на круїзному лайнері Daimond Princess, де зареєстровано великий спалах COVID-19. До Російської Федерації повернулося 8 росіян, з яких у трьох у період перебування на лайнері було виявлено новий коронавірус, інші російські громадяни відмовилися від перельоту спеціальним комфортабельним бортом МНС”, – зазначила Голікова.

Вона підкреслила, що “евакуацію здійснено авіацією МНС за підтримки МЗС Росії, посольства РФ в Японії та за участю фахівців Росспоживнагляду, російських лікарів, які забезпечили дотримання протиепідемічного режиму та спостереження за станом здоров’я російських громадян”.

“Співвітчизники, які повернулися до Росії, почуваються добре. В осіб з виявленою за результатами лабораторних аналізів новою коронавірусною інфекцією захворювання протікає в легкій формі без виражених симптомів й ускладнень. Їхньому здоров’ю та здоров’ю членів їхніх сімей нічого не загрожує”, – підкреслила Голікова.

Усі евакуйовані протягом 14 днів перебуватимуть на карантині під медичним наглядом у місті Казані.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close