Новини України

Рабінович: Ситуація в Нових Санжарах виникла через повну імпотенцію влади

Масова паніка не тільки в Україні, зазначив політикСитуація паніки через коронавірус у Нових Санжарах виникла через повну імпотенцію влади. Так масові протести в Полтавській області через евакуацію українців з Китаю в ефірі телеканалу “112 Україна” у програмі “Пульс” пояснив співголова партії “Опозиційної платформи – За життя” Вадим Рабінович.

Він зазначив, що масова паніка спостерігається не тільки в Україні, але і в інших країнах, проте за подію повністю несе відповідальність влада.

“Ми весь час страждаємо від одного – від того, що абсолютна імпотенція державного управління. Абсолютна, немає держави, її немає, вона бере участь тільки в обдиранні людей. Забрати щось, податки зібрати, ще прикрутити, ще закрити – це будь ласка. Ми бачимо величезну тінь держави. Допомогти людині десь впоратися, побороти епідемію – нуль”, – заявив він.

Рабінович зазначив, що подальші дії міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької не вселяють довіри українцям.

Нагадаємо, 20 лютого літак з евакуйованими з Уханя українцями приземлився в Харкові. Зазначалося, що всі, хто перебував на борту, здорові, симптомів захворювання на коронавірус у них немає. У МВС підтвердили, що українців розмістили в медцентрі Нацгвардії у Полтавській області. У зв’язку з цим у Полтавській області почалися протести проти розміщення там українців з Уханя.

У справі про заворушення в Нових Санжарах Полтавської області поліція готує підозри щодо 23 порушників порядку.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close