Новини України

ПриватБанк починає процедуру заміни інтернет-банку “Приват24” на оновлену версію

На даний момент програма працює в тестовому режимі і почне впроваджуватись вже з вересня

Джерело: 112.ua

ПриватБанк починає процедуру заміни інтернет-банку "Приват24" на оновлену версію

ПриватБанк представив оновлену версію інтернет-банку “Приват24” і почне процедуру заміни для користувачів програми AppStore (iPhone) і Google Play (Android) вже з вересня. Про це повідомляє “Інтерфакс” з посиланням на члена правління банку Сергія Харитича.

“Ми вже починаємо процедуру заміни додатка нашим клієнтам, починаючи з вересня. Але, хто хоче, може сьогодні приєднуватися до тестування”, – сказав Харитич.

Також повідомляється, що за вісім місяців 2019 користувачів інтернету і мобільного версії “Приват24” збільшилася майже до 10 млн осіб, при цьому щоденна кількість транзакцій складає близько 2 млн, зокрема щодня здійснюють перекази з картки на картку 894 тис. чоловік.

Наголошується, що в додатку з’явиться новий дизайн.

Раніше повідомлялося, що з 5 серпень, банківські рахунки почали переводити на європейський стандарт IBAN. А з 1 листопада застосування IBAN стане обов’язковим для клієнтів усіх банків України при здійсненні переказів коштів як в національній, так і в іноземних валютах, у тому числі при транскордонних перекладах. Все що потрібно знати про стандарті IBAN ви можете прочитати тут. 

Джерело: www.112.ua

Схожі статті