Новини України

Притула прокоментував ДТП за участю його тещі

За словами шоумена, ні він особисто, ні його дружина не чинили спроби “вирішити” питання з суддями чи прокурорами

Джерело: 112.ua

Притула прокоментував ДТП за участю його тещі

Український шоумен Сергій Притула прокоментував ДТП за участю його тещі. Коментар Притула написав на своїй сторінці в Facebook.

За словами шоумена, ні він особисто, ні його дружина не чинили спроби “вирішити” питання з суддями чи прокурорами.

“Особисто я, як чоловік своєї дружини, звичайно ж, запропонував мамі своєї жінки допомогу в адвокатському супроводі і сказав тестю і тещі, що моя сім’я готова посильно приєднатися до покриття витрат на лікування та реабілітацію постраждалої сім’ї, у разі, якщо ця сім’я буде готова прийняти таку допомогу. На що я особисто сподіваюся”, – написав Притула.

Також шоумен вважає за потрібне донести до громадськості і журналістам, що правопорушення вчинила конкретна особа з конкретним прізвищем та ім’ям. І Притула не хоче, щоб винних шукали серед людей, які ніяким чином не причетні до інциденту.

Новини за темою: У Києві на перехресті вулиць Льва Толстого та Саксаганського ДТП за участю трьох автомобілів, двоє людей у важкому стані

“Я не сидів за кермом цього авто і не готовий коментувати ситуацію, оскільки, не був свідком події. Мені шкода, що так сталося. Я не знаю, чим можу, особисто, допомогти сім’ї постраждалих, крім вище згаданих ініціатив”, – додав Притула.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Дарницькому районі Києва в одному з дворів автомобіль, за кермом якого перебувала 59-річна жінка, на високій швидкості наїхала на жінку і її дитину.

Свідки припускають, що жінка просто переплутала педалі, тому що швидкість була досить великою, як для їзди в районі прибудинкової території.

Джерело: www.112.ua

Схожі статті