Новини України

Прем’єр Ізраїлю Нетаньяху і опозиціонер Ганц запрошені до США для обговорення з Трампом “угоди століття” щодо Близького сходу

За словами віце-президента США Майка Пенса, він запросив Ганца за наполяганням Нетаньяху
Прем’єр Ізраїлю Нетаньяху і опозиціонер Бені Ганц наступного тижня прибудуть до Вашингтона, де обговорять з президентом США Дональдом Трампом план мирного врегулювання на Близькому Сході. Про це повідомив віце-президент США Майк Пенс, який запросив двох ізраїльських політиків до США під час свого візиту до Ізраїля, повідомляє Politico.

“Нетаньяху і Ганц прийняли запрошення прибути до Білого дому наступного вівторка для обговорення регіональних питань, а також перспективи миру на Святій Землі”,- повідомив Пенс після зустрічі з Нетаньяху в Ізраїлі.

Президент Дональд Трамп в четвер заявив, що його адміністрація планує опублікувати свій довгоочікуваний план мирного врегулювання на Близькому Сході напередодні зустрічі з Нетаньяху і Ганцем.

“Я б хотів мати можливість укласти цю угоду (мирний план врегулювання палестино-ізраїльського конфлікту – ред). Вони кажуть, що це найскладніша з усіх угод”, – сказав Трамп.

За словами Пенса, він запросив Ганца за наполяганням Нетаньяху. Ці політики конкуруватимуть на третіх за рік парламентських виборах, підсумком яких має бути обрання прем’єр-міністра Ізраїлю.

“Ми не хочемо втрачати цю історичну можливість… ми повинні домогтися максимально широкого консенсусу для будь-якого мирного плану”, – прокоментував Нетаньяху свою пропозицію запросити Ганца на зустріч з Трампом.

Роботу над так планом мирного врегулювання на Близькому Сході в Білому домі протягом останніх декількох років курував радник Трампа та його зять Джаред Кушнер. Трамп попередньо охрестив цей план “угодою століття”.

Джерело: www.112.ua

Теги

Схожі статті

Facebook
Close